Rok szkolny 2013/2014

Osiągnięcia:

• I miejsce i wyróżnienie Konkursie Plastycznym "Rodzinne spędzanie czasu wolnego"
  • II miejsce i wyróżnienie w Miejsko- Gminnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej
  • wyróżnienie Anioły Bożonarodzeniowe- Ryńskie Centrum Kultury
  • Szkolny Test wiedzy o Ojczyźnie
  • wyróżnienie w Konkursie plastycznym - "Jeziora Słowińskie"
  • udział w IX spotkaniach z Piosenką Nie Tylko Religijną
  • udział w Wojewódzkim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Słupsku
  • I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Jezierzycach
  • Uczestnictwo w konkursie " Młodzież zapobiega pożarom".
  • XXXI Edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej w kategorii Poezji śpiewanej - Joanna Płatwa II miejsce.
  • Wojewodzki Konkurs Piosenki " Rytm i Melodia"- II miejsce Zosia Stola
  • Gminny Konkurs Plastyczny " Bolek i Lolek wiecznie młodzi". I miejsce Martynka Dembowska, wyróżnienia : Zosia Stola, Nikola Sabina, Andrzej Miszczyszyn, Kacper Stola, Ola Stebelska.
  • Konkurs - Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. V miejsce w eliminacjach gminnych.
  • Festiwal Piosenki Angielskiej- I miejsce Zosia Stola w grupie wiekowej- klas I-III, wyróżnienie -Joanna Płatwa.
  • Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecęcej i Młodzieżowej " Idzie wiosna".
  • Konkurs - " Kolorowe Święto". Organizator to Centrum Kultury Gminy Ustka.
  • Miejsko- Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Wyróżnienie dla Magdy Penk, Wiktorii Kowalewskiej, Kuby Nowaka, Arka Bachula.
  • Dzień Ziemi w Słowińskim Parku Narodowym, pod hasłem: " Zmieniaj nawyki nie klimat." Klimatyczna pocztówka - II miejsce Aleksandra Stebelska.
  • Miejsko - Gminny konkurs " Wierszem malowane" - I miejsce Sebastian Stola, II miejsce Kornelia Miszczyszyn.
  • Miejsko - Gminny konkurs recytatorski- III miejsce Dagmara Czywil, wyróżnienie Zuzanna Jakubowska.
  • Regionalny Przegląd Pieśni Religijnej " Na Anielską Nutę" - I miejsce Zosia Stola, III miejsce Joanna Płatwa.
  • Konkurs pięknego czytania - Biblioteka w Objeździe, występ dzieci z koła teatralnego. Czytanie i inscenizacja baśni Andersena " Kum - kum". Dzieci zaprezentowaly piosenkę "Wiosna".
  • Uczestnictwo w Miejsko- Gminnym konkursie piosenki dziecięcej " Gama 2014"- Charnowo. Klaudia Żorniak klasa "0".
  • III miejsce Zofia Stola, udział Joanna Płatwa w Powiatowym Festiwalu Twórczości dziecięcej i młodzieżowej w kategorii wokal" Łupawa 2014".