Rok szkolny 2014/2015

•      X Spotkania z piosenką nie tylko religijną. Patronat Akademia Pomorska w Słupsku.

Zofia Stola - I miejsce, nagroda Wójta Gminy Smołdzino.

Joanna Płatwa - nagroda specjalna Księdza Proboszcza ze Smołdzina.

• VIII Wojewódzki Konkurs Sienkiewiczowski " Sienkiewicz słowem malowany" - kategoria opowiadanie, II miejsce Kacper Stola , III miejsce Magdalena Penk.
  • IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Żołnierskiej - I miejsce Joanna Płatwa.
  • XI Miejsko - Gminny konkurs Polskiej Poezji i Pieśni Patriotycznej- organizator SP Objazda- II miejsce Joanna Płatwa, Nikola i Natalia Stebelska otrzymały dyplomy za udział w konkursie.
  •  Wojewódzki Konkurs- " Śpiewajmy kolędy" - Joanna Płatwa, II miejsce, uczestnictwo Zofia Stola.
  •  9 stycznia 2015 r. odbył się X Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w SP w Zaleskich. Zofia Stola- I miejsce , Joanna Płatwa - II miejsce.
  •  X Powiatowy Przegląd Jasełek Szkół Podstawowych - I miejsce  SP Wytowno.
  •  VIII Miejsko - Gminny Konkurs Plastyczny dla uczniow klas I - III " Malowane wierszem". Klasa II - trzecie miejsce Adrian Stola, wyróznienie - Karol Oleszkiewicz. Klasa III - drugie miejsce Dagmara Czywil.
  •  Gminny konkurs BRD - IV miejsce.
  •  XIII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodziezowej : Gama 2015 - Joanna Płatwa - wyróżnienie, uczestnictwo - Zofia Stola.
  •  Gminne zawody szkół podstawowych w piłce koszykowej - I miejsce Szkoła Podstawowa w Wytownie.