Rok szkolny 2015/2016

* Międzynarodowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży " Faworyci lata 2015" w Rowach    - Joanna Płatwa II miejsce.

* 29 sierpnia 2015 r. Gminne Dożynki w Rowach, występ Joanny Płatwy.

* 15 sierpnia 2015 r. Amfiteatr w Rowach, występ Joanny Płatwy, impreza zorganizowana przez CK.

* 30 września 2015 r.- zawody, biegi przełajowe, Zuzanna Jakubowicz - I miejsce, Jakub Porzycz - III miejsce.

* 17 - 18 października Smołdzino XI Spotkania z piosenką nie tylko religijną. Joanna Płatwa zdobyła Puchar Wójta Gminy Smołdzino i Puchar Parlamentu uczniowskiego.

* 13 listopada 2015 r. - Szkoła Podstawowa nr. 9 w Słupsku, Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, Joanna Płatwa zdobyła wyróżnienie.

* 18 listopada 2015 r. - Świetlica Wiejska w Objeździe odbyły sie Zaduszki, występowała uczennica kl VI Joanna Płatwa.

* Szkolny Konkurs Patriotyczny " Co kazdy młody Polak wiedzieć powinien..." - kl. I - III

Karol Oleszkiewicz - I miejsce

Grzegorz Wójcik - II miejsce

Amelia Krawczyk, Zuzanna Kubicz - III miejsce.

kl. IV -VI

Joanna Płatwa - I miejsce

Magdalena Penk - IImiejsce

Dagmara Czywil - III miejsce.

* 11 grudnia - w SP nr 1 w Słupsku odbył sie Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastoralek: "Śpiewajmy kolędy". Joanna Płatwa reprezentowala klasy VI, zdobyła I miejsce za pastorałkę " Sianko na stół".

* 23 -24 stycznia 2016 r. w Pałacu Młodzieży w Gdańsku odbył sie Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek. Joanna Płatwa zajęła III miejsce.

* 12 II - III Festiwal Piosenki Angielskiej Walentynkowej. Joanna Płatwa otrzymała II miejsce

* I etap eliminacji przeglądu wokalnego w ramach Manewrów Artystycznych Marynarki Wojennej w Gdyni. Joanna Płatwa otrzymała I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

* 11 marca 2016 r.- Joanna Platwa wzięła udział w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Poezji i Prozy Polskiej, w kategorii poezji śpiewanej. Otrzymała I miejsce i zakwalifikowała się do etapu regionalnego.

* 15 marca J.Płatwa wystapila w półfinale Manewrów ArtystycznychWP 2016 w Gdyni.

* 19 marca br.- J. Płatwa i Z.Stola prezentowały szanty na XX Reginalnym Festiwalu Piosenki Marynistycznej " Łajba 2016"- obie otrzymały wyróżnienie.

* 19 marca br. - odbył się Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej " Rytm i melodia". J. Płatwa otrzymała I miejsce.

* 6 kwietnia br. - eliminacje rejonowe XXXIII Wojewódzkiego Konkursu Poezji i Prozyy Polskiej. Joanna Płatwa - wyróżnienie w kategorii poezji śpiewanej.

* 19 kwietnia br. - w Bierkowie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej " Idzie wiosna ". Joanna Płatwa zajęła III miejsce. W konkursie brała też udział Klaudia Żorniak.

* 22 kwietnia br. - Biblioteka Gminna w Objeździe  zorganizowała konkurs pięknego czytania. Joanna Płatwa zdobyła I miejsce, Grzegorz Wójcik z klasy III zdobył wyróżnienie, w konkursie brała udział także Zofia Stola z klasy III.

* 23 kwietnia br. - Klub Garnizonowy VII Brygady Wybrzeża w Słupsku zorganizował konkurs wokalny " Niebieska apaszka". Joanna Płatwa zdobyła III miejsce.