Punkt Przedszkolny - Mała Edukacja

Okres realizacji 01.09.2013 - 19. 06.2015 r.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - w tym uroczystym dniu obecni byli rodzice, najbliżsi, pani dyrektor i zaproszeni goście.

ZAJĘCIA Z NASZYMI PANIAMI - JEST BARDZO WESOŁO, ŚWIAT JEST CIEKAWY , ODKRYWAMY GO PRZEZ ZABAWĘ I NAUKĘ.

W styczniu 2014 r. do dzieci została zatrudniona nowa nauczycielka pani Alicja Kondaszewska. Dzieci bardzo szybko polubiły i pokochały swoją panią.

Wielkanoc- przedszkolaki razem ze swoimi paniami przygotowały uroczysty apel. Zaproszeni goście to oczywiście rodzice, pani dyrektor, grono pedagogiczne szkoły oraz uczniowie.

SZKOLA PODSTAWOWA W WYTOWNIE PROWADZI REKRUTACJĘ DO ZESPOŁU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

W RAMACH PROJEKTU - " MAŁA EDUKACJA"  2015/ 2016 R.

informacja_do_prasy-_MAla_edukacja-2015.doc

7 maja 2015 r.- Odział przedszkolny zawitał w Filharmonii w Słupsku. Dzieci wysłuchały koncertu muzyki poważnej, a zarazem poznały nowy instrument muzyczny, jakim jest akordeon.

Punkt Przedszkolny dziala bardzo prężnie. Rok przedszkolny 2015/ 2016 to praca edukacyjna z dziećmi w wieku od 3- do 5 lat, a także z dziećmi 6- cio letnimi.

Pani Dorotka - wychowawczyni grupy i Pani Inka z ogromną pasją przygotowują dzieci do dalszych etapów edukacji. Zajęcia odbywają się zgodnie z podstawą programową.

Nauka i zabawa, opieka i troska a przede wszystkim bezpieczeństwo sprawowane nad dziećmi.

1 CZERWCA 2016 R. - przedszkole jak inne dzieci obchodziły Dzień Dziecka. W tym dniu dzieci także miały Dzień Sportu.

2 CZERWCA - Dzień Mamy i Taty. Uroczysty Apel.