Sport i turnieje

sport

19 kwietnia 2017r. - odbył się Gminny Konkurs BRD. Nasza szkolna drużyna zajeła III miejsce.

12 kwietnia 2016 r. - odbył się Gminny Konkurs BRD. Nasza drużyna zdobyła I miejsce. Zakwalifikowała sie do Konkursu Powiatowego.

9 MARCA 2016 R. - odbył się kolejny Konkurs Strażacki. Uczniowie klasy VI: Kacper Stola, Kuba Porzycz, Kuba Wojtanowski reprezentowali naszą szkołę. Opiekunem był pan Jacek Żółć.

30 września 2015 r.- w szkole, w Objeździe odbyły się zawody w biegach przełajowych.

I miejsce zdobyła- Zuzanna Jakubowska

III miejsce zdobył - Jakub Porzycz

Zuzia swój sukces powtórzyła w powiatowych zawodach. Przywiozla z zawodów Dyplom, Medal i Puchar zwycięzcy ! Gratulujemy!!!

Uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie uczestniczą w zajęciach sportowych, konkursach i pokazach z akrobatyki. Przepięknie prezentowali się na festynie w Machowinie. Nauczyciel wychowania fizycznego pan Jacek Żółć potrafi zainteresować wszystkich uczniów sportem, dlatego tak chętnie dzieci uczestniczą w proponowanych zajęciach.

W lutym odbył się konkurs w piłce koszykowej, w Objeździe, uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę. Zajęli  III miejsce.

26 marca 2014 r. - uczniowie klasy IV zdawali egzamin na kartę rowerową.

O godzinie 8.45 rozpoczęły się testy, obejmujące: ruch pieszych, budowę roweu, skrzyżowania, pierwszą pomoc medyczną.

Ogodzinie 10.30 rozpoczęła się na placu szkolnym część praktyczna, został ustawiony tor przeszkód.

Pod czujnym okiem nauczyciela w-f pana Jacka Żółcia uczniowie bezbłędnie pokonywali tor przeszkód. Pięknie zaliczyli egzamin, i czekają teraz na wydanie karty rowerowej.

Klasa III od początku roku szkolnego uczestniczy w zajęciach na basenie, które odbywją się w Ośrodku Wypoczynkowym " Jantar " w Ustce.

13 czerwca 2014 r. odbył się IX Turniej Ekologiczny o Puchar Dyrektora SPN, w turnieju brali udział uczniowie klas IV - V pod opieką p. Krystyny Kostki

i p. Doroty Becker- Lesieckiej.

W dniu 16 grudnia 2014 r. uczniowie klas IV - VI wzięli udział w lekcji przyrody, która odbyła się w sali edukacyjnej , w siedzibie Parku Krajobrazowego ' Dolina Słupi " w Słupsku. Nasi uczniowie zdobyli sporo ciekawych wiadomości dotyczących naszego regionu, form ochrony przyrody i działalności Parku Krajobrazowego. Uczniowie pracowali z mapą, ogladały prezentację multimedialną dotyczaca flory i fauny chronionej w Parku. a także rozpoznawały tropy zwierząt żyjących na tych terenach.

11 MARCA 2015 - NA ZAJECIACH W-F ODBYŁY SIĘ ROZGRYWKI SPORTOWE, NAUCZYCIELE NASZEJ SZKOŁY ROZEGRALI MECZ PIŁKI SIATKOWEJ Z UCZNIAMI KLAS IV - VI. ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ.

15 KWIETNIA 2015 R. PO RAZ KOLEJNY ZOSTAŁ ZORGANIZOWANY KONKURS BRD, W KTÓRYM UCZESTNICZYŁY SZKOLNE DRUŻYNY ZE ZSKÓŁ PODSTAWOWYCH Z NASZEJ GMINY..

NAUCZYCIELE- JACEK ŻÓŁĆ, TERESA KOWALCZUK PRZYGOTOWALI CZĘŚĆ TEORETYCZNĄ I PRAKTYCZNĄ KONKURSU. JAK ZAWSZE UCZNIOWIE WRAZ Z OPIEKUNAMI ZAPREZENTOWALI OGROMNĄ WIEDZĘ DOTYCZĄCĄ PRZEPISÓW Z RUCHU DROGOWEGO. NASZA SZKOŁA ZDOBYŁA IV MIEJSCE, NADAL BĘDZIEMY POGŁĘBIAĆ NASZĄ WIEDZĘ ABY W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM ZDOBYĆ WYŻSZE MIEJSCE.

6 maja 2015 r. - odbyly się gminne zawody w koszykówce szkół podstawowych. Zawody odbyły sie w szkole w Zaleskich.Nasza drużyna zdobyła I miejsce. Druzynę trenuje i opiekuje się p. Jacek Żółć, nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole. GRATULUJEMY !!!

17 czerwca 2015 roku, odbyły się Gminne Zawody w Piłce siatkowej, które poprowadził Pan Jacek Żółć  - nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole.

Drużyna zdobyła pierwsze miejsce.