Opiekun Samorządu Uczniowskiego: pani Dorota Becker-Lesiecka

Przewodniczący: Zuzanna Jakubowska kl.V

Członkowie: Alan Tomczyk V i Borys Marciniak II

ROK SZKOLNY 2016/2017

28.09.2016r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Było 12 kandydatów. Wybory poprzedzila kampania wyborcza. Uczniowie wykonali plakaty zachęcające do głosowania na nich i rozwiesili je na  korytarzu. Przed wyborami dzieci pięknie zaprezentowały się przed społecznością szkolną.

W dniu 21 października odbył się w naszej szkole apel, na którym Rada Samorządu Uczniowskiego ogłosiła przystąpienie SP w Wytownie do całorocznej akcji ,, Szkoło Pomóż i Ty". W tym roku ma ona na celu pomoc 19 -letniemu Danielowi Czerniak, który od 7-go miesiąca życia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe objawiające się niedowładem  czterokończynowym. Daniel wymaga całodobowej opieki. Potrzebny jest mu rowerowózek, który pozwoli mu min. na kontakt z naturą. DYREKTOR, PRACOWNICY, UCZNIOWIE SP W WYTOWNIE CHCĄ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ do realizacji tego celu. RSU przez cały rok szkolny będzie rozprowadzała cegiełki, z których zebrane pieniądze przekazane będą za pośrednictwem Fundacji ,, Pomóż i Ty" Danielowi Czerniakowi.

ZACHĘCAMY RODZICÓW DO WSPARCIA NASZEJ AKCJI !!!

12.04.2017r.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych złożyli wszystkim świąteczne życzenia i obdarowali każdego czekoladowym zajączkiem, co wprawiło wszystkich w radosny świąteczny nastrój.

Znalezione obrazy dla zapytania GRAFIKA zając wielkanocny